Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

İstanbul Şişli’de Motosiklet Kazası: Genç hastanede doktora saldırdı

İstanbul’un Şişli ilçesinde yaşanan bir motosiklet kazası, hastanede şok bir olayla sonuçlandı. Kazada yaralanan genç, kendisine müdahale etmek isteyen doktora saldırdı.

Sedyenin üzerine çıkarak doktora tekme atan ve hastaneyi birbirine katan saldırgan gözaltına alındı. O anlar kameralara da yansıdı.

Olay, önceki gün saat 16.00 sıralarında Şişli Okmeydanı Prof. Dr. Cemil Taşçıoğlu Hastanesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, Eyüpsultan Topçular Mahallesi’nde motosiklet kazası geçiren Enes Mehmet Özkul ve akrabası B.Ö. ambulansla hastaneye kaldırıldı.

Genç acil serviste sedyenin üstünde beklediği esnada acil serviste görevli doktor Orkun Işık müdahale etmek istedi. Ancak hasta yakınları ile doktor arasında “koridorda sedye üzerinde müdahale” nedeniyle tartışma çıktı.

Tartışmanın büyümesi üzerine sedye üzerinde ayağa kalkan Enes Mehmet Özkul, doktora saldırdı. Güvenliğin araya gitmesiyle kavga sonlandırıldı. Polis ekipleri şahsa saldıran genci ve akrabasını gözaltına aldı. Adliyeye sevk edilen iki şahıs adli kontrolle serbest kaldı.

Yaralı gencin sedyede ayağa kalkın doktora saldırdığı anlar güvenlik kamerasına yansıdı. (İHA)