Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

“19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı” coşkuyla kutlandı

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı Afyonkarahisar’da coşku içerisinde kutlanırken, kutlamada gençlerin bisikletli akrobasi gösterisi ise ayakta alkışlandı.

19 Mayıs

19 Mayıs Atatürk’ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı töreni Prof. Dr. Veysel Eroğlu Spor Salonu’nda yapıldı. Törene Afyonkarahisar Valisi Kübra Güran Yiğitbaşı, Afyonkarahisar Belediye Başkanı Burcu Köksal Afyonkarahisar İkmal ve Garnizon Komutanı Tuğgeneral Numan Yöner, milletvekilleri ve protokol üyeleri vatandaş katıldı.

19 Mayıs coşkusu saygı duruşu ve İstiklal Marşı’nın okunmasıyla başlayan törende Gençlik ve Spor İl Müdürü İsmail Hakkı Kasapoğlu tarafından selamlama konuşması yapıldı.

Konuşmanın ardından da Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü’ne bağlı pek çok sporcu gösteriler sergiledi. Gençlerin sergiledikleri gösteriler arasıdna en dikkat çekici olanı ise bisikletler ile yapılan akrobasi ve jimnastik gösterileri oldu. Bisikletli gençler Oğuz Yardımcı ve Semih Günay’ın akrobasi gösterisi ayakta alkışlandı.

19 Mayıs

Bisikletleri ile güzel şovlar yapan gençler, sergiledikleri heyecan verici gösteriler seyircilerden en çok alkışı alan etkinliği sergilediler. Yerde yatan Günay’ın üzerinden tek teker ve iki teker olmak üzere zıplayan Yardımcı temas etmeden ve arkadaşına zarar vermeden şovunu gerçekleştirdi. Son bölümde ise Yardımcı sahneye kurulan platformun üzerinden atlayarak arkadaşının ayakları arasında balonu patlattı. (İHA)